Föremål som liknar torn
7238 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
3088 Spel
"Old century Tornado Tops", trä, 36x36 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 15 april 2024
1006 Oljemålning
Såld: 61.000 kr
Såldes den 26 februari 2024
3053 Blandteknik
Såld: 31.000 kr
Såldes den 26 februari 2024
8038 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 februari 2024
2008 Matskedar
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 december 2023
2018 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2023
5211 Vas
Såld: 400 kr
Såldes den 20 november 2023
8438 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 23 oktober 2023