Föremål som liknar stockholm
4025 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2099 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5069 Väggrelief
Stockholm, 30x77cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
3062 Bokverk
Såld: 250 kr
Såldes den 10 juni 2024
3186 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3060 Plansch
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
8367 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
3183 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3184 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024