Föremål som liknar sten
3171 Ljusstakar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 18 november 2024
9282 Byrå
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 november 2024
3016 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 18 november 2024
3015 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 november 2024
9328 Skål
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 november 2024
3051 Vas
Rörstrand, Stengods. Höjd: 29 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2024
2033 Fat
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2024
3014 Tuschteckning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2024
9346 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2024