9059 Oljemålning
Signerad J Pauwels, Stallinteriör, 50x70
Såld: 800 kr
Såldes den 17 april 2017 -
1371 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 16 november 2015 -
9752 Blandteknik
Såld: 3.000 kr
Såldes den 13 januari 2014
2526 Oljemålning
White, 1858, stallinteriör med höns, 20x26
Såld: 850 kr
Såldes den 16 maj 2011 -
7569 Oljemålning
1800-tal, "stallinteriör", 30x35
Såld: 3.600 kr
Såldes den 3 april 2006