Föremål som liknar stämpelsign
6017 Fotografisk bild
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
4420 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
4354 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 20 oktober 2025
8043 Lockurna
Såld: 350 kr
Såldes den 13 oktober 2025
3108 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 14 juli 2025
3043 Blyertstecknin..
Såld: 1.100 kr
Såldes den 30 juni 2025
4518 Etsning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 12 maj 2025
2013 Färglitografi
Såld: 3.200 kr
Såldes den 5 maj 2025
8285 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 10 mars 2025