Föremål som liknar stämpelsign
-
6017 Fotografisk bild
Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
Sold: SEK 3000
Sold den 19 januari 2026
-
4420 ETCHINGS
7 pcs, Emil Johanson-Thor (1889-1958), Sweden, stä..//
Sold: SEK 100
Sold den 15 december 2025
-
4354 LITOGRAPH
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signed, numbered 2..//
Sold: SEK 500
Sold den 20 oktober 2025
-
8043 VASE AND COVER
Dan Leonette (b. 1941). Ceramics. Stämpelsignerad...//
Sold: SEK 350
Sold den 13 oktober 2025
-
3108 WATERCOLOUR
Japan, bird, stämpelsignerad. Watercolour, Image d..//
Sold: SEK 150
Sold den 14 juli 2025
-
3043 GRAPHITE DRAWI..
5 pcs, Georg Pauli (1855-1935), Sweden. Oramade lö..//
Sold: SEK 1100
Sold den 30 juni 2025
-
4518 ETCHING
4 pcs, Axel Fridell (1894-1935), Sweden. 3 st sign..//
Sold: SEK 3400
Sold den 12 maj 2025
-
2013 LITOGRAPH IN C..
Joan Miró (1893-1983), Spain. Composition, stämpel..//
Sold: SEK 3200
Sold den 5 maj 2025
-
8285 LITOGRAPH
Torkel Dahlstedt (b. 1942), Sweden. EA-upplaga (Ép..//
Sold: SEK 500
Sold den 10 mars 2025