Föremål som liknar snurrbar
5103 Industripall
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
4301 Stol
industrimodell, trä, snurrbar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
5064 Skål
Kina, snurrbar. Diameter: 17 cm, höjd: 10 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 11 mars 2024
3295 Stolar
Såld: 300 kr
Såldes den 13 november 2023
4414 Drum table
Snurrbart, Lådor, diameter: 59, höjd: 54 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 6 mars 2023
3128 Klädhängare
Såld: 450 kr
Såldes den 6 mars 2023
1007 Fåtölj
snurrbar
Såld: 300 kr
Såldes den 9 januari 2023
6370 Skrivbordsstol
snurrbar, tidigt 1900-tal, slitage
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 december 2022
8119 Bokstöd
Italien, snurrbara. Höjd: 16 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 19 september 2022