Föremål som liknar sk
5031 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
4057 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
5062 Likörglas
12st, Gullaskrufs. Höjd: 11cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2007 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5003 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2099 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2023 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5290 Matta
orientalisk, Galleri, 110x358 ca
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024