4147 Miniatyrvaser
2 st. Keramik. Signerade W. Höjd: 5 - 6
Såld: 200 kr
Såldes den 16 augusti 2021 -
6002 Rödvinsglas
Såld: 400 kr
Såldes den 5 november 2018 -
9350 Vaser
Ett par, signerade WvH, stengods, höjd: 23 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 23 januari 2017
7078 Oljemålningar
1 par, Monogramssignerade WJ, Marina motiv, 32x10
Såld: 300 kr
Såldes den 18 oktober 2010 -
3351 Skulpturer
2 st, Trä, Signerade WB, höjd: ca 30
Såld: 1.500 kr
Såldes den 11 januari 2010 -
1311 Oljemålningar
2 st, signerade W. Waad, landskap, 35x55
Såld: 750 kr
Såldes den 27 juli 2009
1608 Färglitografi
Signerade Warney -88, Fågel, 26x29
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2009 -
4745 Pasteller
2st signerade Wrede
Såld: 350 kr
Såldes den 14 maj 2007