Föremål som liknar signerade
8360 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 11 november 2024
9188 Blandteknik
Såld: 900 kr
Såldes den 11 november 2024
9141 Träsnitt
Såld: 800 kr
Såldes den 11 november 2024
9114 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2024
8459 Oljemålningar
Såld: 150 kr
Såldes den 4 november 2024
8355 Vinglas
Såld: 500 kr
Såldes den 4 november 2024
8296 Ljusstakar
Såld: 800 kr
Såldes den 4 november 2024
7162 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
7244 Tuschteckningar
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024