Föremål som liknar signerad-87
8303 Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad-87,35x18 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2019
3062 Färgetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 27 maj 2013
1057 Blandteknik
Sven-Inge Höglund, signerad-87, 63x47
Såld: 400 kr
Såldes den 15 april 2013
4539 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 4 mars 2013
2061 Färglitografi
Såld: 5.400 kr
Såldes den 25 februari 2013
8220 Oljemålning
Mia Malmlöf, signerad-87, ramens innermått: 96x96
Såld: 4.000 kr
Såldes den 11 februari 2013
4453 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 28 januari 2013
3179 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 21 januari 2013
7233 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2012