8143 Akvarell
Såld: 4.000 kr
Såldes den 10 december 2012 -
1428 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 november 2012 -
4184 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 14 maj 2012
5436 Oljemålning
Okänd konstnär, pråmar vid seine, Signerad-48
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 mars 2012 -
3483 Oljemålning
signerad-48, Italien, 28x38
Såld: 3.900 kr
Såldes den 12 september 2011 -
3207 Oljemålning
Signerad-48, Provencalskt landskap, 50x65
Såld: 150 kr
Såldes den 12 september 2011
4304 Oljemålning
signerad-48, "Stilleben" 59x41
Såld: 100 kr
Såldes den 17 mars 2008