3565 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 3 december 2018 -
8751 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 19 november 2018 -
8461 Grafiskt blad
Oskar Kokoschka (1886-1980), signerad OK, 25x29
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 oktober 2017
1094 Teckning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 augusti 2015 -
5253 Etsning
signerad ok; 2/15, bladets mått: 57x45
Såld: 500 kr
Såldes den 18 augusti 2014