Föremål som liknar signerad a tergo
7141 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2024 Oljemålning
Såld: 8.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5263 Grafiskt blad
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
2100 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 17 juni 2024
2102 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2031 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
2017 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
3028 Blandteknik
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 juni 2024
3290 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024