3194 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 7 augusti 2023 -
6151 Skulptur
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2022 -
7008 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 mars 2020
4018 Oljemålning
Såld: 5.000 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
2547 Akvarell
signerad Thomas, 25x20
Såld: 150 kr
Såldes den 2 november 2009 -
3110 Oljemålning
signerad Thomas, "Fjällsjö, 46x33
Såld: 100 kr
Såldes den 5 september 2005