Föremål som liknar signerad R
4080 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 10 juni 2024
3199 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
3383 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
5094 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024
8323 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 1 april 2024
6134 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2024
6440 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2024
4252 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
8052 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 19 februari 2024