9413 Blandteknik
Såld: 250 kr
Såldes den 24 maj 2021 -
5231 Gouache
signerad Bernard Dufour, 37x47
Såld: 300 kr
Såldes den 27 september 2004 -
7363 Litografi
signerad Bernard, 3/125, 37 x 46
Såld: 100 kr
Såldes den 24 maj 2004
Föremål som liknar signerad Bernard
- Träfflista
- alla
- Visa alla