2273 Färglitografi
signerad Berck, VII/XV, komposition, 32x44
Såld: 450 kr
Såldes den 22 februari 2010 -
8302 Färglitografi
signerad Berck-Vitz, 8/100, Ballerina, 79x56
Såld: 550 kr
Såldes den 15 december 2008
Föremål som liknar signerad Berck
- Träfflista
- alla
- Visa alla