1035 Oljemålning
Såld: 77.000 kr
Såldes den 31 oktober 2022 -
4449 Collage
Johanna Andersson, "Bortom", signerad 1993,31x18
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2019 -
1097 Blandteknik
Johanna Andersson, "Bortom", signerad 1993, 31x18
Såld: 300 kr
Såldes den 17 augusti 2015
2005 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 september 2014 -
2004 Etsning
Såld: 100 kr
8164 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 19 november 2012
8204 Akvarell
signerad 1993, Narvavägen, 62x44
Såld: 250 kr
Såldes den 25 februari 2008