1335 ETCHING
Signerad 1800-tal, subject size: 22x18,
Sold: SEK 150
Sold den 29 juli 2013 -
3199 WATERCOLOUR
signerad 1800-tal, England, motiv från Wales, 34x25
Sold: SEK 300
Sold den 26 januari 2009 -
5453 OIL PAINTING
signerad 1800-tal, bro över vattendrag, 31x46
Sold: SEK 750
Sold den 1 december 2008
4804 OIL PAINTING
Sold: SEK 1600
Sold den 29 oktober 2007