1080 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2018 -
8198 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 oktober 2018 -
8639 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 27 februari 2017
3106 Skulptur
Arvid Knöppel (1892-1970), signerad -46, höjd: 35 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
1090 Oljemålning
Elsa Hultin, Blomstilleben, Signerad -46, 42x36
Såld: 200 kr
Såldes den 15 september 2014 -
Såld: 2.400 kr
Såldes den 1 juli 2013
6141 Oljemålning
okänd konstnär, parkmotiv, signerad -46, 60x80
Såld: 100 kr
Såldes den 6 augusti 2012 -
3121 Oljemålning
signerad -46, nakenstudie, 23x15
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 augusti 2007