Föremål som liknar signerad

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6552 Litografi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7150 Oljemålning
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7041 Skulptur
    brons på stensockel, Signerad. Höjd: 13 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026