Föremål som liknar signerad
2026 Oljemålning
Såld: 15.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2053 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2055 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
2134 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2007 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2101 Väggrelief
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2163 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5194 Vas
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
2110 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024