Föremål som liknar signerad
6507 SCULPTURE
Sold: SEK 900
Sold den 12 januari 2026
6718 OIL PAINTING
Sold: SEK 300
Sold den 12 januari 2026
6351 Färglitografi/..
Sold: SEK 100
Sold den 12 januari 2026
6484 OIL PAINTING
Sold: SEK 1000
Sold den 12 januari 2026
6664 Papperskonst
Sold: SEK 350
Sold den 12 januari 2026
6399 WATERCOLOUR
Sold: SEK 1900
Sold den 12 januari 2026
6006 ETCHING
Sold: SEK 150
Sold den 12 januari 2026
6049 OIL PAINTING
Sold: SEK 800
Sold den 12 januari 2026
1019 VASE
Orrefors expo. Signerad NU 50-54. Height: 23 cm,
Sold: SEK 1000
Sold den 12 januari 2026