Föremål som liknar signerad
2033 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5006 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2057 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
2164 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4151 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2036 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5260 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2016 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5092 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024