Föremål som liknar signerad
9264 Väggrelief
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3264 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
9323 Silkscreen
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4284 Litografisk af..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4022 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4139 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4061 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
3391 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 10 juni 2024
3470 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024