Föremål som liknar signerad
6436 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6712 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7044 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6017 Fotografisk bild
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7116 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7071 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7195 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
7196 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
5282 Fotokonst
Såld: 1.600 kr
Såldes den 19 januari 2026