Föremål som liknar signatur
6421 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6366 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6504 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6367 Grafiskt blad
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
5086 Litografiska b..
Såld: 700 kr
Såldes den 8 december 2025
4073 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2025
3017 Litografiskt b..
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2025
3157 Miniatyrer
Såld: 150 kr
Såldes den 24 november 2025
2112 Färglitografier
Såld: 1.500 kr
Såldes den 24 november 2025