Föremål som liknar sign I
2009 Skål
Såld: 300 kr
Såldes den 11 november 2024
9202 Köksutensilier
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 april 2023
1020 Stol
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 mars 2023
6091 Etsningar
Såld: 400 kr
Såldes den 22 mars 2021
4097 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2019
2076 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2019
9379 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 28 januari 2019
9592 Litografi
Picasso, Sign i plåt. Motivet: 39x29, dans
Såld: 800 kr
Såldes den 8 oktober 2018
4616 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 17 september 2018