2013 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
2064 Etsning
Schultze, Sign 1947, Stadshuset, motivet: 27 x 18
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2014 -
4039 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 3 mars 2014
2476 Oljemålning
P Kurbatov, Landskap, Sign 1947, 53 x 63
Såld: 300 kr
Såldes den 20 januari 2014 -
6142 Färglitografi
sign 1947, 160/250, 48x67
Såld: 100 kr
Såldes den 14 juli 2008 -
2679 Teckning
Blyertsteckning, sign 1947 "Djonk" 36x49
Såld: 100 kr
Såldes den 8 oktober 2007
7015 Bestick
Såld: 5.500 kr
Såldes den 6 augusti 2007 -
2106 Oljemålning
Storfjället, sign 1947, 65x81
Såld: 3.600 kr
Såldes den 9 januari 2006