Föremål som liknar sign
7150 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7041 Skulptur
brons på stensockel, Signerad. Höjd: 13 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7085 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
3054 Skulptur
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6485 Pasteller
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7139 Färglitografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6312 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7183 Litografier
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6039 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026