Föremål som liknar seglare
9289 Litografiskt t..
Såld: 800 kr
Såldes den 10 april 2023
8137 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 17 maj 2021
2139 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 22 mars 2021
8230 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 24 augusti 2020
4640 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 5 november 2018
3130 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 22 oktober 2018
1259 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 30 oktober 2017
5452 Oljemålning
Kopia, H Rönneholm, Seglare, 77x69
Såld: 150 kr
Såldes den 20 februari 2017
6157 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 14 mars 2016