Föremål som liknar segelskuta
3102 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 april 2023
7082 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 22 mars 2021
4255 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 11 januari 2021
3788 Akvarell
Såld: 6.000 kr
Såldes den 21 december 2020
2302 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 29 juni 2020
7502 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 29 juli 2019
8460 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 april 2019
8446 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 22 april 2019
4512 Modellskepp
Segelskuta, nutida. Längd: 85, höjd: 80 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 29 oktober 2018