Föremål som liknar saknar signatur
9166 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 8 augusti 2022
8668 Serigrafier
Såld: 600 kr
Såldes den 9 mars 2020
7173 Serigrafier
Såld: 250 kr
Såldes den 2 mars 2020
9193 Skulptur
glaserd keramik. Höjd: 22, saknar signatur
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2019
6069 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 5 november 2018
9197 Ryamatta
Såld: 100 kr
Såldes den 8 oktober 2018
2015 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 11 december 2017
2308 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 6 november 2017
8464 Etsning
Såld: 450 kr
Såldes den 23 oktober 2017