Föremål som liknar ryska stämplar
1125 Kalk
silver, Ryska Stämplar. Höjd: 11, vikt: ca 114 g
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2019
4321 Bricka med han..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 30 juli 2018
2033 Dosa
Såld: 1.100 kr
Såldes den 30 januari 2017
3125 Teservis
Såld: 12.000 kr
Såldes den 12 december 2016
7148 Ikon
Jesu Intåg i Jerusalem, 42 x 37, Ryska stämplar
Såld: 1.700 kr
Såldes den 2 mars 2015
1154 Etui
Såld: 3.800 kr
Såldes den 21 december 2014
1004 Teburk
silver, Ryska stämplar, 1782, höjd: 14 cm
Såld: 4.800 kr
Såldes den 15 december 2014
1238 Sockerskål
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 december 2014
1460 Uppläggningsbe..
2 delar, silver/ben, 1800-tal, Ryska stämplar, Moskva
Såld: 600 kr
Såldes den 5 augusti 2013