Föremål som liknar ren
-
6003 Oljemålningar
2 st, MajBritt Östergren. Signerade. Olja på duk, ..//
Sold: SEK 1200
Sold den 12 januari 2026
-
6619 CHAIRS
4 pcs, nyrenässans, wear.
Sold: SEK 100
Sold den 12 januari 2026
-
6672 Ugnsform
Estrid Ericson och Tore Wretman för Operakällaren,..//
Sold: SEK 1500
Sold den 12 januari 2026
-
6729 PHOTOGRAPHY
Laurent Nivalle, "Le mans classique", nr 151. Shee..//
Sold: SEK 800
Sold den 12 januari 2026
-
6397 OIL PAINTING
Johan Mauritzson (b. 1959), Sverige. Signerad A Te..//
Sold: SEK 1500
Sold den 12 januari 2026
-
6724 VASES
2 pcs, Magnus Löfgren, Designhuset, "Focus", glas ..//
Sold: SEK 350
Sold den 12 januari 2026
-
6574 LITOGRAPH IN C..
Lennart Jirlow (1936-2020), Sweden. Signed, number..//
Sold: SEK 5000
Sold den 12 januari 2026
-
6459 SCULPTURE
Clarence Blum (1897-1984), Sweden. Sittande kvinna..//
Sold: SEK 900
Sold den 12 januari 2026
-
6691 OIL PAINTING
Monica Lorentzon (b. 1940), Sweden. Signed, ryggta..//
Sold: SEK 100
Sold den 12 januari 2026