Föremål som liknar rökande kvinna

Vi hittade över 4 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7497 Oljemålning
    Såld: 900 kr

    Såldes den 3 juli 2023
  • 6281 Akvarell
    Såld: 350 kr

    Såldes den 24 oktober 2022
  • 1569 Blandteknik
    G Lannman, Rökande kvinna. Signerad, 36x43 cm
    Såld: 300 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 6228 Rökbord
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 5 november 2018
  • 2190 Oljemålning
    Thomas Hafström (f. 1954), rökande kvinna, 73x90
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 4 december 2017
  • 1507 Blandteknik
    Såld: 800 kr

    Såldes den 12 december 2016
  • 1169 Oljemålning
    Såld: 600 kr

    Såldes den 27 oktober 2014
  • 8017 Tusch
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 24 september 2012
  • 8082 Oljemålning
    Såld: 650 kr

    Såldes den 28 maj 2012