Föremål som liknar prov
9144 Stolar
Ett par, Gustaviansk stil, 1800-tal, provinsarbeten
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
9120 Karmstol
Gustaviansk, provinsarbete
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2024
9284 Stol
1800-tal, provinsarbete
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9119 Stolar
Ett par, Gustasvianska, provinsarbeten
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
4084 Stolar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 april 2024
8132 Sybord
Såld: 600 kr
Såldes den 1 april 2024
7210 Smörkruka
Såld: 150 kr
Såldes den 25 mars 2024
6313 Kopparstick
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 mars 2024
5163 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 18 mars 2024