Föremål som liknar på rispapper
6304 Blandteknik
på rispapper, Kina, 19x30
Såld: 500 kr
Såldes den 25 maj 2015
9675 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 27 april 2015
5353 Akvarell
på rispapper, Kina, ramens innermått: 17x20
Såld: 350 kr
Såldes den 23 februari 2015
1217 Träsnitt
2 st, på rispapper
Såld: 100 kr
Såldes den 15 september 2014
9249 Linoliumtryck
Såld: 700 kr
Såldes den 12 maj 2014
8150 Linoliumtryck
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 februari 2013
8149 Linoliumtryck
Såld: 900 kr
Såldes den 11 februari 2013
9265 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 november 2012
9264 Akvareller
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 november 2012