1382 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 29 oktober 2018 -
1013 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2017 -
1447 Oljemålning
Aldo Falso, orientalisk man, 77 x 96
Såld: 150 kr
Såldes den 29 februari 2016
6347 Oljemålning
orientalisk man. 55x46 (oramad)
Såld: 200 kr
Såldes den 25 maj 2015 -
5757 Skulptur
sten, Orientalisk man, 1800-tal, höjd: 26
Såld: 350 kr
Såldes den 9 december 2013 -
5272 Akvarell
mnogramsignerad A I -49, Orientalisk man, 15x9
Såld: 350 kr
Såldes den 18 april 2011