5726 Skolplanscher
9 st, olika motiv. Längd: 65-86 cm, höjd: 57-98 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 24 februari 2020 -
4157 Assietter
8 st, olika motiv, Frankrike, diameter: 21,5
Såld: 350 kr
Såldes den 30 juli 2018 -
1003 Tallrikar
Såld: 6.600 kr
Såldes den 16 maj 2016
5019 Affischer
5 st, Danmark, 1961 & 1964, olika motiv
Såld: 350 kr
Såldes den 14 mars 2016 -
6340 Starkvinsglas
10 st. färgade, olika motiv
Såld: 300 kr
Såldes den 21 maj 2012 -
3434 Servisdelar
25-del, Rörstrand, olika motiv
Såld: 100 kr
Såldes den 15 november 2010
5762 Kopparstick
+ Etsningar, 4 st med olika motiv
Såld: 300 kr
Såldes den 5 oktober 2009 -
3091 Tallrikar
Kina, 17/1800-tal, olika motiv, dia 23
Såld: 750 kr
Såldes den 13 oktober 2008 -
8347 Tyg
Såld: 350 kr
Såldes den 13 november 2006