4059 Parti beslag
miscellaneous, old, metal, including Nyckelskyltar,
Sold: SEK 700
Sold den 13 juni 2022 -
8181 DOORHANDLES
+ nyckelskyltar, brass,
Sold: SEK 1000
Sold den 19 mars 2018 -
4682 MOUNTINGS
4 + 2. 17-1800-tal. Nyckelskyltarna brännförgyllda,
Sold: SEK 400
Sold den 12 december 2011
6829 Möbelbeslag +
nyckelskyltar, diverse modeller, mässing
Sold: SEK 400
Sold den 27 oktober 2008 -
1260 Rokokobeslag
6 st + 3 st. nyckelskyltar, mässing
Sold: SEK 550
Sold den 14 april 2008 -
1173 Dörrhandtag
+ nyckelskyltar, (till 5 dörrar)
Sold: SEK 450
Sold den 5 juni 2006
2597 Dörrhandtag
med nyckelskyltar, mässing 13 par
Sold: SEK 1200
Sold den 24 oktober 2005