Föremål som liknar motivets mått
4180 Färgserigrafi
Såld: 450 kr
Såldes den 19 augusti 2024
8223 Gravyrer
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
6223 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 18 mars 2024
3211 Träsnitt
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
6280 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 januari 2024
6095 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 9 oktober 2023
2004 Etsning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 3 juli 2023
7350 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2023
6198 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 15 mars 2021