8027 Poster
Såld: 600 kr
Såldes den 1 oktober 2018 -
4306 Poster
Såld: 700 kr
Såldes den 17 september 2018 -
5049 Oljemålning
Såld: 81.000 kr
Såldes den 29 september 2014
6084 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 januari 2013 -
2579 Etsning
Romantiskt motiv med barn, 1800-tal, 29x36
Såld: 300 kr
Såldes den 21 september 2009 -
1167 Oljemålning
S Peters, -54, Motiv med barn, 52 x 50
Såld: 300 kr
Såldes den 26 november 2007
6162 Oljemålning
motiv med barn, 61x50
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2007 -
1425 Oljemålningar
2 st, motiv med barn
Såld: 100 kr
Såldes den 27 februari 2006