Föremål som liknar metall/trä
5048 Stringtavla
Bror Bonfils, Denmark, 1950s, metall/trä/tyg, 34x24,
Sold: SEK 250
Sold den 21 november 2016
1436 SHIP'S WHEEL
metal and wood, dia 45, inskriptioner,
Sold: SEK 500
Sold den 25 januari 2016
3021 GARDEN CHAIRS
3 pcs, metal and wood,
Sold: SEK 900
Sold den 29 juni 2015
7010 SOUP LADLES
2 pcs, Bla 1800-tal, Ns & metall/träskaft,
Sold: SEK 100
Sold den 24 september 2012
7032 FLOOR LAMP
1940s, metal and wood, Pagos,
Sold: SEK 600
Sold den 13 augusti 2012
9464 CHAIRS
7 pcs, metal and wood, Grythyttan, lättare slitage.
Sold: SEK 1500
Sold den 11 juni 2012