7288 Spegel
med väggkonsol, förgylld, Gustaviansk stil, 108x70
Såld: 350 kr
Såldes den 24 oktober 2016 -
1448 Spegel
med väggkonsol, 1800-tal, höjd: 159+36
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 maj 2009 -
7018 Bordsur
med väggkonsol, träfodral
Såld: 650 kr
Såldes den 7 februari 2005
Föremål som liknar med väggkonsol
- Träfflista
- alla
- Visa alla