6113 Olja på papper
Såld: 700 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
1034 Mia Älegård
Såld: 1.400 kr
Såldes den 24 september 2018 -
2697 Målarskrin
Såld: 500 kr
Såldes den 30 maj 2016
8493 Oljemålning
J Malm, Interiör med palett, 53 x 50
Såld: 200 kr
Såldes den 14 december 2015 -
6257 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 december 2015 -
7423 Målarskrin
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 december 2014