Föremål som liknar med dedikation

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 5326 Bokverk
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 2013 Fat
    Såld: 350 kr

    Såldes den 10 november 2025
  • 5005 Litografi
    Såld: 100 kr

    Såldes den 3 november 2025
  • 4428 Skål
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 20 oktober 2025
  • 4318 Akvarell
    Såld: 500 kr

    Såldes den 20 oktober 2025
  • 3345 Bägare
    Såld: 3.600 kr

    Såldes den 8 september 2025
  • 3349 Cigarettetui
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 8 september 2025
  • 5336 Oljemålning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 11 augusti 2025
  • 1018 Skulptur
    Såld: 4.400 kr

    Såldes den 30 juni 2025