Föremål som liknar m låda
2529 Leksaker
diverse, 5 del + tom låda
Såld: 200 kr
Såldes den 14 februari 2011
7699 Bockbord
m låda 17-1800-tal 143x74, höjd: 78
Såld: 2.900 kr
Såldes den 20 november 2006
6697 Piphylla
m låda, höjd: 59
Såld: 1.600 kr
Såldes den 21 november 2005
6518 Soffbord
England, m låda, H57
Såld: 550 kr
Såldes den 31 januari 2005
5541 Spelbord
m låda. ek,
Såld: 900 kr
Såldes den 13 oktober 2003
5542 Klaffbord
m låda, läder, England
Såld: 400 kr
Såldes den 19 maj 2003
6040 Bord
m låda, 1800-tal
Såld: 3.400 kr
Såldes den 23 september 2002
6313 Satsbord
m låda, 3 del
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2002
2344 Lampbord
m låda, skador, H64
Såld: 300 kr
Såldes den 4 mars 2002