Föremål som liknar m ä
1052 Upplevelse
Såld: 450 kr
Såldes den 13 november 2023
1030 Upplevelse
Såld: 2.800 kr
Såldes den 13 november 2023
9251 Golfbag
1970-tal, med klubbor m ä. Höjd: 90 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 26 september 2022
2257 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 maj 2020
9369 Förstärkare
Såld: 3.200 kr
Såldes den 27 augusti 2018
8010 Henri Hiltunen
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 november 2017
7324 Litografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 20 februari 2017
1015 Schollins vint..
Såldes den 14 november 2016
1007 Lejondals slott
Såldes den 14 november 2016