Föremål som liknar lösa blad i mapp
2004 Färglitografier
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
3376 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 28 november 2022
4432 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 28 november 2022
6405 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 19 september 2022
7312 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2022
9036 Serigrafi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 8 november 2021
7272 Färglitografier
Såld: 5.200 kr
Såldes den 17 maj 2021
6252 Serigrafier
Såld: 300 kr
Såldes den 3 maj 2021
5184 Färglitografier
Såld: 700 kr
Såldes den 12 oktober 2020